.

.

Samsung Galaxy А 5g Паричник Случај, Флип Картичка Слотови Магнетно Копче Kickstand Функција Не-Лизга Нараквица Crossbody Рамо Лента За Samsung Galaxy 5g Мода Кожа Случај, Rosegold

Samsung Galaxy А 5g Паричник Случај, Флип Картичка Слотови Магнетно Копче Kickstand Функција Не-Лизга Нараквица Crossbody Рамо

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

€Компатибилен Модел +100% Купи Со Доверба Q : оваа кожна кутија за паричник со ремен е компатибилна само Со Samsung Galaxy A14 5 G(ослободување 2023), ве молиме потврдете го бројот на вашиот модел пред да ја поставите вашата нарачка.●Паричник Со Држач За Картички● : куќиштето за кожен паричник нуди 4 слотови за картички за кредитни картички, ЛИЧНА Карта, деловна активност cards.So не треба да носите гломазен паричник кога сте на отворено.Магнетно копче заштитете ги вашите картички безбедно и добро.●Практична Функција За Кикстенд И Стилски Изглед Q : функцијата Kickstand помага да ги ослободите рацете кога читате или прелистувате или гледате филмови. Висококвалитетна стп кожа, удобна за допир, лесен дизајн, лесна за држење. Луксузни флип картичка слот паричник со нараквица е полн со стаж.●Дизајн На нараквица и Вкрстена Лента За Ремен : Опремен со нараквица против загуба, поудобно за да го држите телефонот без страв од загуба.Лентата за вкрстено тело може да се соблече ако ви треба само случајот. Совршен е за патување, едноставно излегување или вообичаен секојдневен живот. Оваа кожна кутија за паричник со ремен е компатибилна само Со Samsung Galaxy A14 5 G. оваа флип футрола има 4 скриени слотови. Доволно капацитет за возачка дозвола, кредитни/дебитни картички и фотографија на најблиските. Изработен Од Врвна Вештачка Кожа, овој материјал не само што има супер стилски перформанси и отпорност на отпечатоци од прсти ,туку и ја чувствува природата и меката. Поддржете повеќе агли за гледање филмови или играње игри. Можете да ја носите оваа луксузна футрола како заштитна футрола за мобилен телефон или чанта со вкрстено тело без да се грижите дали ќе ја изгубите или испуштите.

Спецификација

Избор на клиент