.

.

Самостојна Мувла За Сладолед Замрзнати Калапи За Сладолед Нетоксичен Сад За Мраз Алатки За Готвење Дете Омилен

Самостојна Мувла За Сладолед Замрзнати Калапи За Сладолед Нетоксичен Сад За Мраз Алатки За Готвење Дете Омилен

DEN 136.80
Залиха
Достапно за нарачка

Опис : Материјал : Пластичност : Тркалезна : 6 решетки 13,5*6 см; Квадрат : 8 појаси 14,5*12*6 см боја : како што покажа сликата100% сосема нов и квалитетен.Погоден за летно производство на сладолед .Бојата на предметот прикажана на фотографиите може да покажува малку поинаква на мониторот на вашиот компјутер бидејќи мониторите не се калибрирани исти. Ви благодариме за разбирањето!Ве молиме дозволете 1-5мм разлики поради рачно мерење.Пакетот вклучува : 1* Сладолед Мувла Замрзнати Калапи Материјал : Пластика. Големина : Круг : 6 мрежи 13,5*6см; Плоштад : 8 појаси 14,5*12*6см. Боја : како што е прикажано на сликата. 100% сосема нов и висок квалитет. Погоден за летно производство на сладолед.

Спецификација

Избор на клиент