.

.

Саи Флора Темјан Агарбати ~ кутии рефус ~ Купи во најголемиот дел и спаси

Саи Флора Темјан Агарбати ~ кутии рефус ~ Купи во најголемиот дел и спаси

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Марка : Саи Флорадеталс : Саи Флора Темјанот Е едно од класичните стапчиња за темјан од Индија изработени од природни смоли, цвеќиња и други смолести состојки, затоа се нарекува темјан Масала. Дебели стапчиња за темјан, кои обезбедуваат изобилство и трајна арома.Димензии на пакетот : 9,9 х 4,4 х 3,6 инчи Изработени од квалификувани занаетчии. Користење само на најдобрите материјали. Увезени. Чанти,покривка за пасош, Кожни Паричници, Кожни Ремени и Производи од вистинска Кожа. Ние обично брод на истиот работен ден. Ние осигуруваме дека паричникот трае долго време.

Спецификација

Избор на клиент