.

.

Сафавиех Анџелеа Современ Модерен Глам Круг Отоманската

Сафавиех Анџелеа Современ Модерен Глам Круг Отоманската

DEN 2452.32
Залиха
Достапно за нарачка

Продавница Safavieh на . Заштедете Пари. Живеат Подобро.Сафавиех Анџелеа Современ Модерен Глам Круг Отомана совршено спарување на минимални линии додека сеуште пренесува луксузен стил, овој современ круг отомански ажурира секоја дневна соба. Дизајниран со кадифен тапацир во смирувачка морнаричка нијанса, го надополнува секој д?кор. Неговите модерни месинг нозе додаваат елегантен скулпторски допир. Современиот дизајн додава шик изглед во вашиот дом. Издржлива рамка од цврсто дрво за долготрајна долговечност. Потребно е мало собрание. Боја : Морнарица/Месинг. Тапациран со Кадифе. Точка Димензии : 18 во. В х 18 во. Д х 19.3 во. Х. Исполнет Со Оган пена. Опремени Површинска Обработка : Позлата. Седиште Тапациран Дебелина : 5 во. Висина На ногата : 14.3 во. Капацитет на тежина : 275 фунти. Додатоци во животниот стил фотографија не е вклучена. Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. Поради разликите во компјутерските монитори, бојата на некои ставки може малку да се разликува. За да се спречи целокупното извалкање, се препорачува често вакуумирање или лесно четкање. Перниците и перниците треба да се вртат неделно. Перничињата исполнети со надолу треба да се четкаат наместо да се вакуумираат. Исчистете го местото, користејќи благ растворувач без вода или производ за хемиско чистење. Само професионален чистач треба да преземе целосно целокупно чистење. Употребата на средства за чистење на пареа или вода може да предизвика прекумерно намалување или боење.

Спецификација

Избор на клиент