.

.

Розарива Закуска Стојат Тркалезни Ткаени Колачи Кошница Кујна Овошје За Складирање Организатор

Розарива Закуска Стојат Тркалезни Ткаени Колачи Кошница Кујна Овошје За Складирање Организатор

DEN 367.84
Залиха
Достапно за нарачка

Опис тоа е мултифункционално декоративно парче, добро одговара насекаде во домот, дневната соба, спалната соба, канцеларијата или студентскиот дом.Оваа двокатна корпа еко-пријателска и мала тежина, погодна за овошје, пециво, десерт, леб на пареа, дури и зеленчук. Исто така, може да биде декоративен украс. Карактеристики-Материјал : бамбус-овошната корпа е изработена од природен рачно ткаен бамбус материјал, мала тежина и издржлив. - Погоден за сервирање леб, овошје, кифлички, грицки, бонбони, складирање колачи. - Оваа кошница, исто така, може да ја смета за украс, едноставен и да има животен стил. - Фина изработка и прекрасен изгледобезбедете ја неговата популарност. - Еколошки, и немаат штета на вашето здравје кога го ставате дома.Вклучен пакет : 1 х Кошница овошната корпа е изработена од природен рачно ткаен бамбус материјал, мала тежина и издржлив. Погоден за сервирање леб, овошје, кифлички, закуски, бонбони, складирање колачи. Оваа кошница, исто така, може да ја смета за украс, едноставен и да има животен стил. Фината изработка и прекрасниот изглед ја обезбедуваат неговата популарност.​. Еко-пријателски, и немаат штета на вашето здравје кога го ставате дома.

Спецификација

Избор на клиент