.

.

Рокавеар Момци Камерон Ниска модна патика

Рокавеар Момци Камерон Ниска модна патика

DEN 335.84
Залиха
Достапно за нарачка

Rocawear Cameron е патика со низок врв. Комбинира модно и атлетско носење. Увезени. Faux кожа горниот. Мека кожена јака од ладил. Традиционално затворање на чипка w/ премиум метални очни капаци. Поставата за дишење на ткаенина од ткаенина. Подложна удобна пена. No-Slip TPR Outsole. Разновидни бои.

Спецификација

Избор на клиент