.

.

Риба, Црвена Масти Слободен Мека & Џвакање Бонбони Менувач, 50. оз

Риба, Црвена Масти Слободен Мека & Џвакање Бонбони Менувач, 50. оз

DEN 116.48
Залиха
Достапно за нарачка

ШВЕДСКИТЕ Риби Меки И Џвакани Бонбони се забавни, меки и џвакани бонбони во форма на риба со незаборавен овошен вкус, што ги прави совршени за собири, забави, подароци или споделување со пријателите. ШВЕДСКИТЕ РИБИ се Бонбони во Форма на Риба #1 Во Светот. ШВЕДСКАТА РИБА е бонбони без маснотии, што значи дека ова е слатко уживање во кое можете да се чувствувате добро кога уживате. ОВИЕ ШВЕДСКИ РИБИ се црвени, индивидуално завиткани и џвакаат и вкусни. Тие се совршена закуска за целото семејство. Тие имаат вкус на овошје, а не на риба. Земете некои сега и споделете ги со пријателите. Ова вклучува една кутија ОД 240 ПАРЧИЊА ШВЕДСКА Риба Црвена Мека И Џвакачка Бонбона. Определување : бонбони Во Форма На Риба #1 Во светот. Поединечно завиткани парчиња. Меки, џвакачки и бонбони без маснотии. Секоја кеса е запечатена за да се заклучи во свежина. Совршен за споделување со пријателите. Нашата мисија Во Монделез Интернационал е да создадеме повеќе моменти на радост и да ја изградиме најдобрата компанија за грицкање во светот со тоа што ќе го зголемиме нашиот народ, ќе го зголемиме нашиот бизнис и ќе го зголемиме нашето влијание врз светот околу нас.

Спецификација

Избор на клиент