.

.

Резервоар за играчки за воена мисија со нови зраци

Резервоар за играчки за воена мисија со нови зраци

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Подгответе се за битка во вашата област за игра кога ќе ја купите оваа реална играчка воена мисија поставена за малиот војник во вашето семејство. Овој сет вклучува воен резервоар со врвен квалитет, кој оживува со реални светла и звучни ефекти што вашето дете е сигурно дека ги сака. Во собата се вклучени и 4 фигурини на воените војници за да го водат борбеното обвинение! Вашето дете е сигурно да помине безброј часови губејќи се во имагинарни битки во вашата област за игра со оваа висококвалитетна реплика играчка. Подгответе се за војна во вашата област за игра со оваа премиум квалитетна воена мисија поставена од New-Ray. Вашето дете ќе сака да создава исмејни борбени сцени со реалните играчки во овој сет. Вклучува воен резервоар во боја на песок, изграден на скала 1 : 32 од вистинската работа. Воениот резервоар оживува со реални светло и звучни ефекти. Веднаш играјте со батериите вклучени во пакувањето. Вклучува 4 фигурини на војници за да учествуваат во битката.

Спецификација

Избор на клиент