.

.

Резервоар за чипка од бел стаг

Резервоар за чипка од бел стаг

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Овој убав и чуден бел бел стаг -чипка за чипка на чипка ќе стане омилен. Направено од мека мешавина од полиестер, удобна и пространа. Пар со фармерки и станови. Изберете од една од избраните бои. БЕЗБЕДНОСКИ КОМПАНСКИ ТРИМ ТРИМ ТРИМ : 95% полиестер, 5% спандекс. V-врат. Чипка на чипка на деколте. Без ракави. Машинско миење ладно.

Спецификација

Избор на клиент