.

.

Реланфенк Кофа Капи Жени Мажи Унисе Рибар Шапка Мода Диви Капа За Заштита Од Сонце На Отворено

Реланфенк Кофа Капи Жени Мажи Унисе Рибар Шапка Мода Диви Капа За Заштита Од Сонце На Отворено

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

Жени Мажи Унисекс Рибарска Капа Мода Капа За Заштита Од Диво Сонце На Отворено Карактеристики : Без разлика дали барате модерна спортска капа за вашите авантури на отворено рутини за вежбање или едноставно за додавање на вашите секојдневни облеки, Оваа Рибарска Капа ве покрива.Комбинирајќи врвен квалитет, функционалност и неспоредлив стил, тие се оваа сезона задолжително да престанете да го ризикувате вашето здравје и безбедност со одење на отворено без соодветна заштита од сонцезаштитете ја кожата од штетните УВ зраци и држете ја косата подалеку од лицето и очите носејќи ја оваа удобна Рибарска Капа за време на сите ваши активности на отворено изработена од дише,таа е совршен придружник за вашиот активен животен стил шапка многу погодна за надворешна употребабренд нов, Моден Дизајн и висок квалитет.Тип : Рибар Хатгендер : Жени/Менсизе : Не Прилагодлив Материјал : памук бојата на Поставата случаен Пакет : 1 ПАРЧИЊА Капа Кофа Капи за жени. Мода жените облека додатоци. Материјал : Памук. Материјал : мека Вискоза удобен, дише, пријателски за кожата, удобен за допир и носење,прави да се чувствувате добро. Посветен на строга контрола на квалитетот и внимателна услуга за клиентите,Нашиот производствен тим и одделот ЗА ОК строго го контролираат квалитетот на производот и ние секогаш нудиме услуга по продажбата за секој купувач во секое време.

Спецификација

Избор на клиент