.

.

Редење Балансирање Камења Дрвени Редење Играчки Едукативни Играчки За Мали Деца

Редење Балансирање Камења Дрвени Редење Играчки Едукативни Играчки За Мали Деца

DEN 207.84
Залиха
Достапно за нарачка

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Безгрешен од пазарот На Џојбај.Опис. Оваа играчка за редење е наменета за деца . или децата да си играат и да го тренираат мозокот. Направено од дрвен материјал, тоа . безбеден е и издржлив за играње на децата. Тоа помага да се подобри вашето дете. препознавање на боја, координација рака-око, како и сензорни . развој. Карактеристики. - Боја : Избрана Боја. - Материјал : Дрво. - Големина : 18,00Х5, 00Х4, 00см/7, 07Х1, 97Х1, 57ин. - Забелешка : не МОЖЕ Да Го Избрише Овој Производ, бидејќи се применува Технологија За Боење На Потопување. - Ставете ги камењата на вистинското место со цел да ја подобрите практичната способност на бебето. - Може да ја подобри способноста за координација рака-око на детето, препознавање на бои и способност за креативност. - Парична казна полиран површина и агли, без брус и не ќе му наштети на децата раце. И децата можат да ја користат својата имагинација за да создадат различен облик на занает. - Со оваа играчка, можете да играте интерактивна игра родител-дете со вашите деца. - Изработен од внимателно избран дрвен материјал, безбеден е и издржлив за употреба на децата. 15 х Редење Камења Играчки. Ставете ги камењата на вистинското место со цел да ја подобрите практичната способност на бебето. Може да ја подобри способноста за координација рака-око на детето, препознавање на бои и способност за креативност. Парична казна полиран површина и агли, без брус и не ќе му наштети на децата раце. И децата можат да ја користат својата имагинација за да создадат различен облик на занает. Со оваа играчка, можете да играте интерактивна игра родител-дете со вашите деца.

Спецификација

Избор на клиент