.

.

RealTree и девојчиња Камо перформанси пулвер руно дуксери

RealTree и девојчиња Камо перформанси пулвер руно дуксери

DEN 511.84
Залиха
Достапно за нарачка

Дозволете му на светот да знаете дека го сакате вистинското дрво и Моси Даб автентично Камо. Овие дуксери се совршени за лов на кука, истражување преку шума, снимање на вашата прва мисирка или носење на игра/филм/концерт. Ова се само неколку ситуации кои се совршени за оваа мека, тешка и топли дуксери. Девојки Realtree & Mossy Oak Camo Perfromance Pullover Fleece Hoodie : 100 проценти поли руно. Автентично камо, блокада на боја и цврсти отпечатоци. Везено лого. Долги ракави. Предниот џеб. Машина за перење.

Спецификација

Избор на клиент