.

.

Раскошни либерации без рамка без лебдечки калено стакло панел графичка wallидна уметност 36 24 секој

Раскошни либерации без рамка без лебдечки калено стакло панел графичка wallидна уметност 36 24 секој

DEN 3461.76
Залиха
Достапно за нарачка

Диптих сет -два иконски мириси од Шанел и Jeanан Пол Гаутиер се стилски претставени во ова зачудувачко уметничко дело. Овој шармантен сет за печатење ја доловува желбата да ги избрише познатите мириси. Уметникот Александре Венанчио избра елегантно комбо на црно, бело, сребро и злато за ова разноврсно уметничко дело. Овој прекрасен печатен уметнички сет е сигурен дека ќе даде изјава, секој панел со мерење 24 "x 36 " x 0,2 ". Две претходно инсталирани закачалки за челични пилани на секоја табла овозможуваат беспрекорно вертикално виси. Овој сет за ангажирање е дел од нашиот Бесплатно бесплатно лебдечко обратно печатено уметно стакло колекција.

Спецификација

Избор на клиент