.

.

Рамни капачиња за шминка за шминка, шема на амблем на државата Висконсин, прилагодлива машка капа за бејзбол

Рамни капачиња за шминка за шминка, шема на амблем на државата Висконсин, прилагодлива машка капа за бејзбол

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Шапка за Snapback за мажи - Прилагодлива рамна боја зелена стилска стилска државна амблем дизајн на бејзбол капа, кои ве штитат од УВ оштетување. Погоден е за лето, зима, есен и пролет! Една големина одговара на повеќето големини на главата, прилагодлива капа за прицврстување на рамни облици. Обезбедување на капачето : 22.4 "-23,7 " (57-60см), обре : 2,7 "(7см), висина : 5 " (13 см). и издржлив. Дизајнот на дупката за дишење ја зголемува пропустливоста на капачето, удобно за целодневно носење. Возрасни мажи рамни капачиња. Една големина одговара на сите. Затворање на привремено. 6-панел структура Бејзбол капа.

Спецификација

Избор на клиент