.

.

Радост Теписи 1450 КУБИКА Симболи На Америка фт. во. фт. во. Овална WearOn Најлон Машина Тафтувано-Намалување На Купот Едукативен Килим

Радост Теписи 1450 КУБИКА Симболи На Америка фт. во. фт. во. Овална WearOn Најлон Машина Тафтувано-Намалување На Купот Едукативен

DEN 415.84
Залиха
Достапно за нарачка

Радоста Теписи е лидер во дизајнот и производството на специјалитет широк простор, модуларен тепих, килими и душеци за креативни и привлечни ентериери. Горди сме што обезбедуваме покривки од првиот кат во индустријата за станбени, образовни, угостителски, здравствени и комерцијални пазари. Радоста беше пионер во тафтувањето со фини мерачи и го претстави првиот рекреативен тепих, Игри Што Луѓето Ги Играат, во индустријата во 1973 година. Оттогаш, ја продолживме нашата посветеност да ги задоволиме уникатните потреби на нашите клиенти преку обезбедување само производи со највисок квалитет преку најсовремена технологија и дизајн. Нашите возбудливи обрасци додаваат енергија во секоја просторија. Изберете од стотици стилови во нашите архиви за дизајн, или можеме да го направиме вашиот уникатен концепт реалност со нашите сопствени можности, вклучувајќи најсовремена уметност, висока дефиниција, боење со инјектирање. Радоста Теписи е лидер во дизајнот и производството на специјалитет широк простор, модуларен тепих, килими и душеци за креативни и привлечни ентериери. Горди сме што обезбедуваме покривки од првиот кат во индустријата за станбени, едукативни и ШКУ : JCP0236 Им Помага на децата да дознаат повеќе за Соединетите Американски држави со овој возбудлив килим што прикажува многу важни симболи На Америка од лидерите на нашата нација до националните споменици, До Старата Слава, Чичко Сем И Американската Убавина се крена. Поддршка : Softflex_. Боја : Мулти. Материјал : 100% STAINMASTER® Најлон. Големина : 5'4" х 7 '8" Овална. СЕРТИФИКАТИ : CRI Зелена Етикета плус®. Тежина (фунти.) : 17.

Спецификација

Избор на клиент