.

.

Рачна Жична Тастатура Механичка Тастатура УСБ Прилагодена Тастатура Макро Програмабилно копче За тастатура

Рачна Жична Тастатура Механичка Тастатура УСБ Прилагодена Тастатура Макро Програмабилно копче За тастатура

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Тежина На Предметот : 75гр. ●Прилагодливи Копчиња За Кратенки ● Со нашата тастатура, можете да ги прилагодите копчињата за кратенки за различни функции, вклучувајќи канцелариска работа, игри, медиуми, индустриска контрола и тестирање. Пакување Листа : .

Спецификација

Избор на клиент