.

.

Рачен Шамфер Авион, Дрво Кастри Степен Наклон И Машина Главата

Рачен Шамфер Авион, Дрво Кастри Степен Наклон И Машина Главата

DEN 606.40
Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики : * Сосема Нов И Висококвалитетен*Quacking € 1pcs надградба дрво рамо рамнина со 7pcs машина главата, и 1 компјутери замена алатка.Сечилото може да се избере според аголот што треба да се исече. Длабочината на сечење може да се прилагоди според работните барања.Аголната Рамнина На Работ на Дрво, уред што се користи за соборување на остри агли и создавање на заоблен или радиусиран профил.* ® МАТЕРИЈАЛ}Задебелена алуминиумска легура и пластичен материјал ЗА СТОМАЧНИ мускули, добра отпорност на притисок, тврда и цврста.Сечила со висока јачина, сечила од јаглероден челик без милост.* * Попрецизно СРЕДУВАЊЕ на РАМНИНАТА на РАМНИНАТА е опремена со хоризонтални и вертикални меурчиња за лесно набудување и израмнување.Постојат многу други алатки што можат да се користат за оваа намена, но изгледа дека целта на Аголната Рамнина На Работ на Дрво е да биде побрза, полесна и попрецизна. Лесен за расклопување и склопување, едноставна комбинација и лесен за инсталирање.* * ЛЕСЕН за РАКУВАЊЕ е удобен За држење и лесен за ракување.Мал, пренослив и лесен за ракување, срцето е поинтимно, планирање мазно ниво.Аголна Рамнина На Работ На Дрво Спецификации : големина На Производот : 154,5*50*20ммпроизвод боја : црвена, црна (Случајна Боја )материјал на Производот : алуминиумска легура + абс пластика+ Содржина на јаглероден челик : 1*Рамнина(Случајна Боја )или 1*Рамнина(Случајна Боја ) +3*сечила или1*Рамнина(Случајна Боја )+6*сечила или7*сечила Изработени од висококвалитетен материјал, издржлив И Практичен За Употреба. Совршени функции, ви даваат прекрасно искуство. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе ви го решиме. Секој клиент може да ужива 30 дена наплата или замена за Оштетени/Квалитетни Проблеми. Рачен Шамфер Авион, Дрво Кастрирање45 Степен Наклон и Машина Главата.

Спецификација

Избор на клиент