.

.

Пушеле пушено свинско месо од свинско месо, 3. мл

Пушеле пушено свинско месо од свинско месо, 3. мл

DEN 95.68
Залиха
Достапно за нарачка

Со набавка на скара од свинско месо од свинско месо на Микесел, ќе уживате во истиот одличен вкус и квалитет што сте го очекувале од секој "Mikesell's " производот. Овие се направени за вас со истата голема грижа што се практикува целиот пат во 1910 година кога D.W. Микесел прв го направи својот залог за квалитет. Скара за скара на Микесел пушеше свинско месо : 0 G вкупно јаглехидрати по сервисирање на вкусно од 1910 година.

Спецификација

Избор на клиент