.

.

Пудкоко Женски Мини Фустан, Долг Ракав Против Вратот Врвка Цврст Плисиран Есенски Фустан

Пудкоко Женски Мини Фустан, Долг Ракав Против Вратот Врвка Цврст Плисиран Есенски Фустан

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Женски Мини Фустан, Долг Ракав Против Вратот Врвка Цврст Плисиран Есенски Фустан За Секојдневен Ден. Овој мини фустан е одличен за усогласување со станови, единечни чевли и високи потпетици. Дише и не проѕирно. Можете да останете пријатни цело време. Големина Шема. Големина (см). St Length : t93tt Bust : t101tпресврт : t60. Мt Length : t95tt Bust : t106tпресврт : t65. Lt Length : t97tt Bust : t111tпресврт : t70. XLt Length : t99tt Bust : t119ttwast : t78. Големина(инч). St Length : t36. 61 t Bust : t39. 76 пресврт : t23. 62 . Мдолжина : т37, 40 тбуст : т41, 73 пресврт : т25, 59 . Lt Length : t38. 19 t Bust : t43. 70 пресврт : t27. 56 . XLt Length : t38. 98 t Bust : t46. 85 пресврт : t30. 71 . Спецификација. Име на предметот : женски фустан. Боја : црвено вино, небесно сино, сиво, зелено. Материјал : полиестер. Ракав : долг ракав. Јака : V вратот. Шема : цврста боја. Големина : С, М, Л, ХЛ. Содржина На Пакетот. 1пц х фустан. Пријателски Совети. 1.Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење. 2.Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Мека Ткаенина : женскиот мини фустан е изработен од врвна полиестерска ткаенина, пријателска за кожата, мека и удобна за носење. Карактеристики : Мини фустан со Долги ракави, V врат со дизајн на врвки, еластичен струк, плисиран дизајн, едноставна цврста боја никогаш не излегува од мода. Изборна Големина : достапни се 4 големини : S, M, L, XL. Погоден За повеќето жени носат, изберете ја вистинската големина и ќе изгледате попривлечно и стилски. Погоден За Многу Прилики : овој фустан е совршен за носење во секојдневни, дневни, состаноци, одмори, шопинг, забави и други прилики. Пакет И Нега : 1 парче жени мини фустан. Машина за перење, висат за да се исуши, ве молиме не белење на фустан за долго време носат.

Спецификација

Избор на клиент