.

.

Прозорец розарива кратка завеса шармантна половина завеса за затемнување дома

Прозорец розарива кратка завеса шармантна половина завеса за затемнување дома

DEN 237.76
Залиха
Достапно за нарачка

Опис Дали барате убава, но сепак достапна завеса за прозорци? Дали сте во потрага по завеса што може да ја засенчи сончевата светлина и како декорација? Ако да, не гледајте повеќе! Нашата прекрасна и премија завеса за прозорци мора да ви ги задоволи потребите. Карактеристики - Материјал : Памук - Премиум памучен материјал со деликатна текстура која е мазна и издржлива. - Комбинација на едноставност и елеганција, разубави мебел за домови. - Оваа кратка завеса може да помогне да се блокира дел од сончевата светлина за вашата кујна или просторија. - Инсталирајте и отстранете лесно за да заштедите време и напор за вас. - Вашите пријатели ќе бидат многу среќни ако ја добијат оваа прекрасна завеса. Пакуван вклучен : 1 x завеса Премиум памучен материјал со деликатна текстура која е мазна и издржлива . Комбинација на едноставност и елеганција, разубави мебел за дома . Оваа кратка завеса може да помогне да се блокира Дел од сончевата светлина за вашата кујна или соба . Инсталирајте и отстранете лесно за да заштедите време и напор за вас . Вашите пријатели ќе бидат многу среќни ако ја добијат оваа прекрасна завеса.

Спецификација

Избор на клиент