.

.

ПРОИЗВОДИ НА ПАМЕЛА КЛАСИЧКИ МИКСИРА

ПРОИЗВОДИ НА ПАМЕЛА КЛАСИЧКИ МИКСИРА

DEN 111.52
Залиха
Достапно за нарачка

Класичната мешавина од ванила торта на Памела има вкусен вкус. Може да се користи за да се направат најразлични печени третмани. Оваа мешавина од торта без глутен на Памела не содржи пченица. Тоа го прави создавање десерти брзо и лесно. Производите на Памела Класична мешавина од ванила торта : сите природни. Мешавина од торта без глутен и пченица. Класичен вкус на ванила.

Спецификација

Избор на клиент