.

.

Природен Нектар Бретања Јаболко И Цимет, оз

Природен Нектар Бретања Јаболко И Цимет, оз

DEN 74.88
Залиха
Достапно за нарачка

ПРИРОДЕН НЕКТАР БРЕТАЊА СОС ОД ЈАБОЛКО И ЦИМЕТ Е НАПРАВЕН СО ОРГАНСКИ СЕЗОНСКИ ЈАБОЛКА И ОРГАНСКИ ЦИМЕТ. СЕКОЈ 22 МЛ. ТЕГЛА ОД НАШИОТ СОС СОДРЖИ ОКОЛУ ПЕТ ПОРЦИИ КАЛОРИИ 60. СЕКОЈА ПОРЦИЈА Е ОКОЛУ 1/2 Ц. НИЕ КОРИСТИМЕ ЦЕЛО ОВОШЈЕ за ДА ГО НАПРАВИМЕ НАШИОТ СЕРТИФИЦИРАН БИОДИНАМИЧЕН И УСДА ОРГАНСКИ СЕРТИФИЦИРАН СОС од ЈАБОЛКА И ЦИМЕТ. Природен Нектар Бретања Јаболко И Цимет, 22 Мл.

Спецификација

Избор на клиент