.

.

Примарно злато Карат жолто злато шупливо вкрстено приврзок со ланец на кабелски јаже

Примарно злато Карат жолто злато шупливо вкрстено приврзок со ланец на кабелски јаже

DEN 1514.88
Залиха
Достапно за нарачка

Брилијантно модерно од 14 жолто злато Карат, овој вкрстен приврзок ќе направи совршен додаток на вашата колекција за накит. Сјај со висока полирана завршница, овој приврзок 40х21мм виси од 18-инчен долг ланец на кабелски јаже со безбедност на затворачот на прстенот. Покажете ја вашата вера и посветеност за вашата религија со овој впечатлив ѓердан. Метална тежина : 1,81 грама со синџир на ланец : Финхејн Стил : Кабел јаже Yellowtendant со димензии на кауција : 40мм x 21mmchain Димензии : 18-инчен x 0,5 mmhollowflat backyour ставка пристигнува во комплементарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршен за чување или подароци. Полирано, 14к жолто злато, ланец од 18 инчи, шуплив, пролетен прстен.

Спецификација

Избор на клиент