.

.

Примарен Челик Нерѓосувачки Челик Со Рамна Лента Од Црни Јаглеродни Влакна

Примарен Челик Нерѓосувачки Челик Со Рамна Лента Од Црни Јаглеродни Влакна

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Ова е едноставна, но впечатлива лента од нерѓосувачки челик. Оваа примамлива лента широка 8мм е рамна и има вметнување црни јаглеродни влакна во центарот. Со вистинска количина на модерен тренд оваа лента е достапна во големина на прст 13. Метална Тежина : 6 грама. Тип На Накит : Мода. Прстен Стил : Рамен Свадба Бенд. Пол : Унисекс. Метал : Нерѓосувачки Челик. Метална Боја : Бела. Материјал : Вметнување Црни Јаглеродни Влакна.

Спецификација

Избор на клиент