.

.

Прилагодлив Конус За Мачки За Глава, Мека Јака За Обновување Мачки За Мачки И Мали Кучиња, Заштитни Елизабетански Јаки По Операцијата

Прилагодлив Конус За Мачки За Глава, Мека Јака За Обновување Мачки За Мачки И Мали Кучиња, Заштитни Елизабетански Јаки По Операцијата

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Спецификации : ткаенината е безбедна, удобна, нетоксична и невкусна, лесна по тежина и добра во еластичноста и нема да и наштети на кожата на миленичето.Дизајн на ракавот на вратот, лесен е за употреба и ги задоволува потребите на различни миленичиња.Цртаните модели прават миленичињата да изгледаат слатко и преслатко. Име на предметот : Пет Јакарматеријал : Памучна Крпа, Пп Памуккарактеристики : Мека, Водоотпорна, Цртан Филм Печатач Дијаметар : С : 6см/2.36" (Прибл.) М : 8см/3.15" (Прибл.) Л : 10см/3.94 " (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. Пакетот Вклучува : 1 х Јака за Миленичиња ткаенината е безбедна, удобна, нетоксична и невкусна, мала тежина и добра еластичност и нема да и наштети на кожата на миленичето. Дизајн на ракавот на вратот, лесен е за употреба и ги задоволува потребите на различни миленичиња. Цртаните модели прават миленичињата да изгледаат слатко и преслатко.

Спецификација

Избор на клиент