.

.

Прекрасна исхрана нефилтрирана сурова сончогледна боја стабилизатор шампон, 13. fl oz

Прекрасна исхрана нефилтрирана сурова сончогледна боја стабилизатор шампон, 13. fl oz

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Суровиот сончоглед е крајната моќ на ливчиња? Богата со витамин Е и масни киселини за да помогне во стабилизирање на p H вредноста на косата третирана со боја. Заштитната формула штити од сувост и бледнее. Бојата на косата изгледа живописно и светлечки со сјај сличен на огледало. Прекрасна исхрана нефилтрирана сурова сончогледна боја стабилизатор шампон, 13,9 fl oz.

Спецификација

Избор на клиент