.

.

Потпис Од Леви Штраус И Ко. Женски Среден Пораст Бермудски Шорцеви

Потпис Од Леви Штраус И Ко. Женски Среден Пораст Бермудски Шорцеви

DEN 284.00
Залиха
Достапно за нарачка

Овие Потпис Од Леви Штраус И Ко. Женските Бермуди се во тренд верзија на класиката за топло време. Изработени од мек, лесен тексас за истегнување, тие имаат среден пораст што ви дава многу врвни опции. Како и да ги стилизирате, сигурно ќе бидете ладни, дури и во мелени денови.Да, можете да носите тексас, дури и во повисоки температури. Потпис Од Леви Штраус И Ко. Женските Бермуди Со Среден Пораст се топло време пандан на вашите омилени тенки фармерки. Исто толку удобно, модерно и забавно за носење, само пократко со симпатична, трендовска манжетна. Изработени од ултра удобен, Лесен едноставно Растеглив тексас, тие имаат среден пораст и малку поголема покриеност од повеќето шорцеви. 69% Памук/30% Полиестер/1% Еластан. Тексас. Супериорно Високо Истегнување. Седи веднаш под половината. 9". Патент Мува. 5-Џебен Стил. Повеќе стил, поодржлив. Оваа ставка исполнува еден или повеќе од нашите одржливо направени стандарди. Посетете ја нашата продавница за одржлив стил за да дознаете повеќе : https : //www./кп/одржлив стил-продавница/7552000.

Спецификација

Избор на клиент