.

.

Постераци МОВИИ Делфини И КИТОВИ 3Д-Племиња На Океанот Филм Постер-во

Постераци МОВИИ Делфини И КИТОВИ 3Д-Племиња На Океанот Филм Постер-во

DEN 195.84
Залиха
Достапно за нарачка

Делфини И Китови 3Д : Племиња На Океанот Филм Постер Печатење (27 х 40) - Точка # MOVII7817 ќе направи совршен додаток на вашиот дом или канцеларија или подарок примачот. Овој извонреден Филмски Постер е подготвен за закачување или врамување и ќе уживате да го гледате Овој Филмски Постер на вашите ѕидови уште многу години. Вашиот Постер ќе испрати валани во преголема цевка за максимална заштита. ДЕЛФИНИ и Китови 3Д-Племиња На Океанскиот Филм Постер Делфини И КИТОВИ 3Д : Племиња На Океанскиот Филмски Постер (27 х 40) е лиценцирана репродукција која е отпечатена На Премиум Тешка Берзанска Хартија која ги доловува сите живописни бои и детали за оригиналот. Вкупната големина на хартијата е приближно 27 х 40 инчи, а големината на сликата е приближно 27 х 40 инчи. Врамете го или само закачете го стилот на собата во студентскиот дом! Одличен принт за секоја просторија. Спецификации Наслов : Делфини И КИТОВИ 3Д : Племиња На Океанот. Тип На Производ : Филмски Постер. Големина на хартија : 27 х 40. Големина на сликата : 27 х 40. Издавач : Поп Култура Графика. Големина : Голема. - ШКУ : PSTRZ146674.

Спецификација

Избор на клиент