.

.

Попуст Овошни Заштитни Кеси, Овошни Дрвја Овошни Мрежести Кеси Овошни Мрежести Кеси Со Врвки За Влечење Растителни Овошни Цвеќиња

Попуст Овошни Заштитни Кеси, Овошни Дрвја Овошни Мрежести Кеси Овошни Мрежести Кеси Со Врвки За Влечење Растителни Овошни Цвеќиња

DEN 127.04
Залиха
Достапно за нарачка

на вашиот труд : за внатрешно и надворешно градинарство, мрежестите кеси за бариера можат ефикасно вашите растенија од птици, верверички и други животни, а вашето змејско овошје, праска, грозје, Цвеќиња како зеленчук и смокви, домати, калинки, persimmons и модри патлиџани ќе ги задржат вашите растенија .Лесен и дише : погоден е за размена на сончева светлина и нема брзо да се кондензира, нема да предизвика гниење на овошјето, нема да влијае на апсорпцијата на сончевата светлина од овошјето и ќе влијае на заситеноста и сладоста на овошјето, а овошјето може да продолжи без мешање. Нема дополнителни празнини за да влезете во торбата.

Спецификација

Избор на клиент