.

.

Полиестер USB мултифункционално топло единечно греење ќебето Електрично ќебето подлога за колена Шал за студенти автомобили домашни миленици домови

Полиестер USB мултифункционално топло единечно греење ќебето Електрично ќебето подлога за колена Шал за студенти автомобили

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики : Висококвалитет100% Полиестер е пријателски за кожата и удобен. Непосредно производство на ниска топлина со мала потрошувачка на енергија е безбедна и сигурна. Телефони, кои исто така можат да ги загреат вашите рачни. Детелабл одвоиран дизајн е погоден за миење и сушење. Плеска и игра со која треба да чекате, може да се вклучите и да играте веднаш. Спецификации : Тип : Загревање на ќебето : Реквалитет : 1 пар -20degrees Celsius-40 Degrees Celsius Input Ploud : 5 Vinput Power : 5-6 WSwitch Тип : Приклучок и Play Applicable : Еден персоналектричен ќебе Должина : 120см или Леделектрично ќебе ширина : 51-80cmweight : 350g/12.35oz Пакет : 1* БЕЗБЕДНО БЕЗБЕДНОС1* USB Cable Одделот за одвојување. Приклучете и играјте. Висок квалитет. За заштеда на енергија. Мала моќност.

Спецификација

Избор на клиент