.

.

Погледнете го тоа поголем дневен планер

Погледнете го тоа поголем дневен планер

DEN 239.68
Залиха
Достапно за нарачка

Грешка : #N/A Никогаш повеќе не пропуштајте состанок или задача. 7 "x 8.625" Големината е компактна и лесна за вклопување во која било торба или ранец. Елегантен целосен дизајн е кул и сигурно ќе одговара на секоја естетска. Сега со поголеми фонтови кои полесно се читаат и користат. Вклучува месечни јазичиња и 1-часовно време слотови за детално снимање. Опфаќа април 2017-јуни 2018 година, така што сте опфатени за целата година.

Спецификација

Избор на клиент