.

.

Подобри домови и градини 4,72 H вештачко сукулентно растение во камен сад, мулти-боја

Подобри домови и градини 4,72 H вештачко сукулентно растение во камен сад, мулти-боја

DEN 233.28
Залиха
Достапно за нарачка

Доведете ги на отворено во затворено со подобри домови и градини 4.72 "H вештачко суккулентно растение во камен сад, повеќебојни. Каменот засадувач носи чувство за вашата градина внатре за да додаде повеќе бујна изглед во вашиот дом. Вештачкиот сукулент има А. реален изглед за да можете лесно да ја задржите убавината на растението во затворено без проблеми да се обидете да одржите вистинско растение. Мерење на 4,72 ”H x 5,5” W, овој вештачки сукцелент е совршена големина за прикажување на таблета, биро или полица или полица . Исто така, прави внимателен подарок да му се даде на некој близок за родендени, празници, домаќинки и повеќе Камен тенџере, мулти-бои пластични сукуленти имаат животни детали. Мерки приближно 4,72 ”H x 5,5” W. само за затворено употреба. Совршена големина за приказ на таблети.

Спецификација

Избор на клиент