.

.

Подобри домови и градини со 5 парчиња додатоци за бања во нафта нанесуваат бронза

Подобри домови и градини со 5 парчиња додатоци за бања во нафта нанесуваат бронза

DEN 885.60
Залиха
Достапно за нарачка

Едноставно и елегантно, подобриот домови и градини колекцијата на додатоци за бања Марлоу додава допир на традиционална класа во која било просторија за бања или прав. The 5-piece bath accessories kit features a 24" towel bar, towel ring, toilet tissue holder and two robe hooks built for a lifetime of beauty and durability and includes all needed hardware for easy wall mount installation. Perfect for a weekend project, Подобрите домови и градини Марлоу Хардвер за хардвер со 5 парчиња за бања вклучува сè што е потребно за да се создаде без напор, координиран изглед за целата ваша бања или просторија за прав. Достапно во пет завршувања, Подобри домови и градини Колекцијата за додатоци за бања Марлоу нуди брза, висок квалитет и стилска надградба со исклучителна вредност. 5-парчен комплет за бања, вклучувајќи 24 "бар за крпи, прстен за крпи, држач за тоалетно ткиво и две куки за облека. Заврши во бронза со масло. Традиционален стил. Димензии на шипката за крпи : 25-7/8 "Должина x 1/2" Ширина x 2-3/4 "Длабочина. ДИМЕНЦИИ ЗА Ткиво на тоалетот : 6" должина x 4 "ширина x 1-15/16" длабочина. Димензии на прстенот на крпи : 6-3/4 "Должина x 6" Ширина x 1-15/16 "Длабочина. Вклучен хардвер за монтирање. Вклучува образец за монтирање за лесна инсталација.

Спецификација

Избор на клиент