.

.

Подобри домови и градини со чаршафи, сина цветна цвет, 60 84

Подобри домови и градини со чаршафи, сина цветна цвет, 60 84

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Додадете малку шарм во земјата во вашиот дом со подножјето за подобри домови и градини. Одликувајќи се со прекрасен сина материјал со нежен цветен дизајн, овој чаршав е сигурен дека ќе му позајми чувство на гроздобер во вашиот дом. Со мешавина од памук и полиестер, ќе бидете изненадени од тоа колку е лесно да се исчисти и да се грижите за овој чаршав. Покријте ја табелата за секојдневни семејни оброци, забави за вечера, празници и специјални прилики, и спарете се со други предмети од колекцијата „Подобри домови и градини“ за кохезивен изглед. Разубавете го вашиот простор со подобри домови и градини со чаршафи. Вашата кујна е просторијата каде што ќе се израмните со вашите најблиски во текот на вкусна вечера по долг ден. Претворете ја оваа просторија во удобно гнездо со нов сет за јадење. Заштедете простор со додавање на кабинет или контра организатор. Ако сакате да ги испробате рецептите од списанието „Better Homes“ и „Gardens“, погледнете во прибор за готвење, софтвер за печење и други кујнски алатки. И, ако сакате да имате гости, ќе најдете неколку корисни предмети во делот за јадење и забавно, како што се комплети за вечера, ленти и диспензери за пијалоци. Подобри домови и градини со чаршафи, сина цветност, 60 "x 84" : Додава изглед на гроздобер инспириран во вашиот простор за јадење. Одликувајќи се со сина материјал со нежен цветен дизајн. Мешавина од памук/полиестер. Лесна грижа, машина за перење со слични бои. Достапно во најразлични големини. Измешајте и совпаѓајте со други предмети од колекцијата Better Homes & Gardens.

Спецификација

Избор на клиент