.

.

Подароци За Жени Царинење Јохоме Јаглеродни Завртки Самострели Стрели Со Тпу Лопатки, Врв Со Врв Со Стрелка Со Завртки Јаглеродни Вратило Самострели Сина Една Гол?

Подароци За Жени Царинење Јохоме Јаглеродни Завртки Самострели Стрели Со Тпу Лопатки, Врв Со Врв Со Стрелка Со Завртки Јаглеродни

DEN 383.84
Залиха
Достапно за нарачка

12 ПАРЧИЊА 20 инчни Јаглеродни Завртки Стрели Со Самострели СО Тпу Лопатки, Завртка Со Стрелка/Врв На Јаглеродно Вратило Самострел Опис : високо рентабилно, наменето за почетници и ловци на млади, овие стрели со самострели ви донесоа брзина и точност.Совршен за Почетници, Стрелци и Аматери и Ентузијасти за лов или вежбање. Тоа го прави од висококвалитетен јаглерод, многу точни,директно летаат, јаглеродни шахти се издржливи и добро направени. Прецизните стрелки лопатката, нок и точките на теренот се добри за продолжена издржливост и долготрајна целна практика.Врвовите на самострелите се остри, кога играте самострели во дворот или на отворено, проверете дали нема случаен минувач во нивна близина.Ако обликот на лопатката е искривен, можете да го ставите лопатката во топла вода од 80 до 90 Степени Целзиусови неколку минути, тоа може да ја врати формата.Спецификација : Боја : Блуматеријал : Јаглерод+Пластика+Челик Големина : 20инчно : може да има грешки во димензиите од 2-3 см поради рачно мерење.Може да има малку разлика во бојата поради различен ефект на светлина и монитор.Пакетот вклучува : 12 х Јаглерод Вратило Самострели ? Висококвалитетни и модерни производи. ? Погоден за секоја пригода. ? Бидете попривлечни, дефинитивно го заслужувате тоа. ? Најдобар подарок за вашето семејство, пријатели или љубовници. ? Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите што е можно поскоро.

Спецификација

Избор на клиент