.

.

Плетенка Максвел Конфети Цврст Памук Површина Килим, Мулти, 6' 6 ' Плоштад

Плетенка Максвел Конфети Цврст Памук Површина Килим, Мулти, 6' 6 ' Плоштад

DEN 551.68
Залиха
Достапно за нарачка

Пакувањето и испораката на вашиот тепих може да предизвикаат привремени набори; овие површински бранови не се несовршености или оштетувања и постепено ќе се повлекуваат; тркалањето назад или обратното тркалање е најбрзиот и најлесниот начин да ги отстраните наборите во тепихот во вашата област; оставете доволно време за да се смири вашиот килим, овие набори и бранови нормално ќе се израмнат. Од посакувани свежи и трендовски дизајни до безвременски парчиња со квалитет на наследство, изразувањето на вашиот уникатен личен стил никогаш не било полесно.

Спецификација

Избор на клиент