.

.

PlayGro Scoop и Splash Bath Set за деца за деца за новороденчиња, PlayGro е охрабрувачка имагинација со STEM STEM за светла иднина - одличен почеток за свет на учење

PlayGro Scoop и Splash Bath Set за деца за деца за новороденчиња, PlayGro е охрабрувачка имагинација со STEM STEM за светла

DEN 287.84
Залиха
Достапно за нарачка

Сплит, забавно забавно со сетот за бања Scoop & Splash. Четирите светло обоени лебдечки суштества ја разгледуваат водата, со низа различни дупки за да се прелива вода. Пловечките суштества исто така можат да се поврзат заедно за да формираат ланец или да се искористат во мрежата за бања. Започнете за свет на учење.

Спецификација

Избор на клиент