.

.

Playboi Cardi Art Unize Hoodie

Playboi Cardi Art Unize Hoodie

DEN 559.84
Залиха
Достапно за нарачка

Оваа унисекс тешка мешавина од џемпери е самата релаксација. Направено со густа мешавина од памук и полиестер, се чувствува кадифен, мек и топол, совршен избор за секој ладен ден. Во предниот дел, пространиот џеб од кенгур додава секојдневна практичност додека влечењето на аспираторот е со иста боја како и основниот џемпер за дополнителни точки во стилот. 50% памук, 50% полиестер. Средна тешка ткаенина. Класично вклопување. Етикета со солза. Работи точно на големината. Редовно се вклопуваат унисекс.

Спецификација

Избор на клиент