.

.

Платина Штит Водоотпорен Автомобил Покритие Компатибилен Со Хонда Спогодба Е Купе, Седан Врата-Заштита На Вода, Снег, Сонце-Руно Поставата-Слободен Кабел За Заклуч

Платина Штит Водоотпорен Автомобил Покритие Компатибилен Со Хонда Спогодба Е Купе, Седан Врата-Заштита На Вода, Снег, Сонце-Руно

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Платина Штит Водоотпорен Автомобил Покритие За 2007 Хонда СПОГОДБА ЕКС Купе,Седан 2 Врата Години : 2007 Карактеристики На Капакот На автомобилот За 2007 Хонда СПОГОДБА ЕКС Купе,Седан 2 Вратата Квалитет Ткаенина За Сите Елементи На Отворено И Во Затворен Простор, како и - водоотпорен мека Руно Внатрешната Обвивка За Заштита На Болката Висока отпорност на вода го прави водоотпорен, но сепак дише материјалот хемиски Се Третира За Да Помогне Во Спречување На Ув Оштетување Од Сонце Ја Намалува Штетата Базирана На Топлина Одличната ЗАШТИТА Од Птичји Капки Штити Од Ефектите на киселинските дождови Вашето Возило од Сок Од Дрвја, Прашина, Нечистотија И Други Штетни Загадувачи Двојно Зашиени И Заварени Шевови За Максимална Издржливост еластичниот преден и заден раб обезбедува Цврсти Засилени Решетки од двете страни на капакот за употреба со обезбедениот кабел/брава или Bungee Cordoutperforms 5 Слој Капак 5lsatecolor Гаранција За Задоволство : Сребрен Сив Кабел И Брава за дополнителна заштита И од кражба И Од Благи Ветрови.За силни ветрови, користете Ја бесплатната вклучена торба за Складирање без ремени за Ветер ОДГОВАРА : 2007 ХОНДА СПОГОДБА ЕКС Купе, Седан 2 Врата. ПЛАТИНА Штит ОТПОРЕН на ВРЕМЕНСКИ УСЛОВИ - Нашата Најтрајна Цврста Надворешна Заштита Направена од Густ рефлектирачки полиестерски материјал Обработен Со Ув Со ПОЛИУРЕТАНСКА обвивка фрла вода веднаш штом ќе удри во капакот. Дизајниран да обезбеди ефикасна заштита од временските услови со фантастична вредност или едноставно да ја задржи прашината додека е во складиште. Чувајте од вода, УВ сончеви зраци, снег, град и многу повеќе. Водоотпорен Заштита-Компатибилен / Одговара На Возилото : 2007 Хонда Спогодба ЕКС Купе, Седан 2 Врата. Засилените Шевови Обезбедуваат Долготрајна Издржливост. Целосно еластични предни и задни рабови за да се обезбеди цврсто вклопување. Хемиски третирани за да се спротивстават НА УВ зраците. Стилска сребрена боја. Голема Торба За Складирање За Лесно Складирање На Капакот Кога Не Се Користи.

Спецификација

Избор на клиент