.

.

Пинк бу -Ноќта на вештерките Духови празник Графички уметнички сјај сива врамена уметничка печатена wallидна уметност

Пинк бу -Ноќта на вештерките Духови празник Графички уметнички сјај сива врамена уметничка печатена wallидна уметност

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна уметност. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 25 x 1,7 x 31 рамка, 24 x 1,5 x 30 платно уметност. Големините на лебдечката рамка вклучуваат стандард : 17 x 1,7 x 21 преголема : 25 x 1,7 x 31. wallидната уметност е подготвена за виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашата покачена 1,7 "дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е платно Рака се протегаше над трајната фондација на дрво, а потоа се монтираше во модерна рамка за кутии . Уметнички дела се однесуваат на : Дух, мачка, црна мачка, тиква, starsвезди, Ноќта на вештерките. Дизајн од Луис Ален Дизајнс. Дневна соба, ден, ходник, канцеларија, канцеларија, канцеларија, канцеларија, канцеларија, канцеларија, канцеларија, канцеларија, канцеларија, канцеларија, канцеларија, канцеларија, канцеларија, канцеларија, канцеларија, канцеларија, канцеларија, канцеларија, канцеларија, Влегување, студија, трпезарија или соба за кревет . Текстот вклучува : Boo!.

Спецификација

Избор на клиент