.

.

Персонализирано женско сребро или злато над Стерлинг Персонализирано име на корач на копчето

Персонализирано женско сребро или злато над Стерлинг Персонализирано име на корач на копчето

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

Добијте го вистинскиот навестување на личноста. Овие злато над обетените обетки на името имаат симпатичен фонт што ви дава малку сјај на ушите. Злато над Стерлинг. Име на плакета, до 9 букви. 3,5 мм високи (ќе се разликуваат по име). Долга 14,5 мм (ќе се разликува по име). Прави одличен подарок за кој било ден во годината!.

Спецификација

Избор на клиент