.

.

Персонализирано женско розово злато над стерлинг фенси име на скрипта со ѓердан од срца

Персонализирано женско розово злато над стерлинг фенси име на скрипта со ѓердан од срца

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

Срцата се вечен симбол на loveубовта и ectionубовта. Ова розово злато над персонализираното парче од Стерлинг има име до 10 букви долго во елегантната, класична скрипта со додадени две срца, едно на почетокот и едно до крајот на името. Суспендиран од синџир од 18 со 2 “Extender, розовото злато над стерлинг приврзок може да додаде суптилна искра во вашата колекција за накит - или да му го подарите како подарок на вашиот пријател, сестра или деверуша! Тие ќе го сакаат обичниот изглед на овој шик ѓердан. Розово злато над Стерлинг. Име (како што е прикажано) мери 40,8 мм широк до 14,2 мм; Имињата ќе варираат во големина заснована на број букви. Должината на ѓердан е 6+2 "Extender. Персонализирајте од 3 до 10 букви, само капитализирана од 1 буква.

Спецификација

Избор на клиент