.

.

Перформанси ТРАГ-056-Лого На Изведба Раглан Маичка Во Црна, Сива, Голема

Перформанси ТРАГ-056-Лого На Изведба Раглан Маичка Во Црна, Сива, Голема

DEN 394.72
Залиха
Достапно за нарачка

По напорниот работен ден и добро завршената работа, штотуку започнувате. Без разлика дали тоа е во салата, кафезот, на патеката или на отворен пат, ќе копнеат за возбуда само живеат на работ може да се спречи. Без разлика каде ќе ве однесе вашата авантура, без разлика по кој пат патувате, 212 Перформанси имаат грб. Професионално печатени 212 перформанси ракавици логоа се поставени на предната и задната страна. Изработена од 5,1 унца, 100% прстен и чешлана памучна ткаенина оваа кошула има 3/4 раглански ракави за целодневна удобност и лесно движење. Шевовите со двојна игла на полите што ги покриваат ракавите, закривеното дно и беспрекорната јака од реброто 1 х 1 обезбедуваат оваа маичка да се држи заедно кога другите ќе почнат да се распаѓаат. Дизајниран за луѓето што ги сакаме и кои го отелотворуваат тој степен на разлика; работникот, трагачот по возбуда, наркоманот од адреналин и сеопфатниот спортист. 100% Памучна Кошула е изработена од 5,1 унца, 100% памучна ткаенина. ЏЕРСИ ПЛЕТЕ-Џерси плете од прстен откачи и чешлани памук. БЕСПРЕКОРНА ЈАКА - Беспрекорна 1 х 1 ребро со двојна игла зашиена јака. 3/4 РАГЛАН РАКАВИ - 3/4 должина раглан ракави обезбеди зголемен опсег на движење. ШИЕЊЕ СО ДВОЈНА ИГЛА-зашиени рабови Со Двојна игла на ракавите и дното.

Спецификација

Избор на клиент