.

.

Пцвутв-Оклоп Штит ХИВ Комунални Возила За Складирање Заштитни Затворен Отворен Капак, Одговара На Возила До 125 Долга, Камо Боја

Пцвутв-Оклоп Штит ХИВ Комунални Возила За Складирање Заштитни Затворен Отворен Капак, Одговара На Возила До 125 Долга, Камо

DEN 567.84
Залиха
Достапно за нарачка

Оклопниот Штит На Пајл 4 х 4 ХИВ Заштитно Внатрешно/Надворешно Покритие За Складирање На Комунални Возила, Одговара На Возила Долги до 125 инчи, Камо Боја - Чувајте го вашето возило заштитено од прашина, нечистотија и остатоци - целата заштита од временските услови одговара на мали и поголеми Хив - Издржлива И Лесна полиестерска ткаенина - Водоотпорна и ув заштита - брзо и лесно нанесување и отстранување - Еластичен раб на кабелот за цврсто вклопување - Складирање Вклучена Торба - 1 Година ГАРАНЦИЈА - ДИМЕНЗИИ НА КАПАКОТ (L X W X H) : 125.0" X 58.0" x 70.0". Чувајте го вашето возило заштитено од прашина, нечистотија и остатоци. Целата заштита од временските услови одговара на мали и поголеми Хив. Издржлива и лесна полиестерска ткаенина. Водоотпорен и ув заштита слој. Брза и лесна апликација и отстранување. Еластичен полите на кабелот за цврсто вклопување. Вклучена торба за складирање. 1 Година Гаранција.

Спецификација

Избор на клиент