.

.

Пар Слушалки Ушни Влошки Додаток За Замена На Слушалки За Отчукувања-Студио 2.0 3. Фау Кожа, Сунѓер

Пар Слушалки Ушни Влошки Додаток За Замена На Слушалки За Отчукувања-Студио 2.0 3. Фау Кожа, Сунѓер

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

Спецификации : . Изработена од врвна вештачка кожа и сунѓер, ушната подлога е мека и удобна за носење. Меморискиот сунѓер има функција на намалување на бучавата. Се користи за замена на вашите истрошени, оштетени или неискористени ушни перничиња. Компатибилен е За Studiам Студио 2.0 и За Битови-Студио 3.0. Име На Ставка : Слушалки За Слушалки. Материјал : Вештачка Кожа, Сунѓер. Количина : 1 Пар. Компатибилен : За Битс Студио 2.0, За Битс-Студио 3.0. Карактеристики : Мек, Удобен, Додаток За Слушалки. Големина : 10см х 8см х 2см/3.94 "х 3.15" х 0.79 " (Прибл.). Забелешки : . Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. Пакетот Вклучува : . 2 x Слушалки За Слушалки (Слушалките Не Се Вклучени) Изработени Од врвна вештачка кожа и сунѓер, ушната подлога е мека и удобна за носење. Меморискиот сунѓер има функција на намалување на бучавата. Се користи за замена на вашите истрошени, оштетени или неискористени ушни перничиња. Компатибилен е За Studiам Студио 2.0 и За Битови-Студио 3.0. Мека, Удобна, Слушалка За Слушалки За Слушалки За Слушалки. Привремена налепница за тетоважа за секојдневно носење и други забави.

Спецификација

Избор на клиент