.

.

Панталони Со Широки Нозе за Жени Џебови За Печатење Момчиња Улична Облека Долги Панталони Џогер Летен Комбинезон на Дозвола

Панталони Со Широки Нозе за Жени Џебови За Печатење Момчиња Улична Облека Долги Панталони Џогер Летен Комбинезон на Дозвола

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Миење Раце.Производ information : Season : Spring/Autumn/Spring/Winter Gender : Womens Occasion : Daily Material : Polyester Style : Casual,Fashion Fit : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Комбинезон Удобен Материјал : Широките панталони за нозе за жени се направени од полиестер и спандекс. Супер проточна и лесна ткаенина ќе направи да се чувствувате опуштено во секојдневниот живот. Можете да носите широки нозе панталони жени Во Пролет, Лето, Fall, Зима. Различни цврсти бои и дезени за избор, како што се цветни принтови, точки, ленти итн. Нема Поставата. надвор од рамото и тенок фит ве прави елегантни во лето.Женски Модни Џебови За Печатење Лабави Долги Панталони Секојдневен Летен Комбинезонкарактеристики : Карактеристики : Без Грб,Лабави Панталони,Боди,Секојдневна Облека, улична облека. Широк Натпревар : Секојдневните панталони за жени многу лесно се совпаѓаат со многу видови облека, Како Маица, блузи, џемпер, блузи, јога шорцеви, со чевли како високи потпетици, сандали, клинови, патики.Повод : Запознавање, Забава, Свадба, за работа,излегување,Секојдневно носење,Забава,Плажа, улична облека, домашен Одмор и многу повеќе.Материјал : Полиестер.

Спецификација

Избор на клиент