.

.

Ове Декори Агнес 3-Светлина Таванот Полу-Флеш Монтирање Во Црно

Ове Декори Агнес 3-Светлина Таванот Полу-Флеш Монтирање Во Црно

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

Ове Декори агнес полу-рамна монтажа таванот тела е и впечатлива и недооценено со својата црна железо заврши и прави линии. Совршен додаток на вашата соба со мала до средна големина овој светилник работи совршено самостојно или поврзан со кој било од светилките На Семејството Агнес. Дизајнирани за светилки од 3 х 60 вати, Со квадратна плоча за монтирање, Агнес може да биде разноврсна во изгледот со избирање на вистинската сијалица за индустриска или фарма дизајнирана просторија. Подгответе се да ја осветлите вашата соба со стил. 13.78-во широк полу-рамна монтажа на таванот со прави рабови и црна железна завршница, совршена за индустриска или фарма дизајнирана просторија. Дефинирајте го вашиот стил и изгледот на овој тавански прицврстувач со вашиот избор на тип на сијалица. Тела користи 3х60-вати светилки (не се вклучени). Изработен од впечатливо црно железо со квадратни рабови и доаѓа со квадратна монтажна плоча, тела мери приближно 13,78-во ширина. Лесен и лесен за инсталирање, вклучен е целиот хардвер за монтирање. Со својата впечатлива црна завршница и прави линии, ова полу-рамно светло на таванот е недооценено, но драматично прицврстување што недостасува во вашата соба. Совршен додаток за надградба на секоја просторија со мала до средна големина.

Спецификација

Избор на клиент