.

.

Орнаменти За Новогодишна Елка Хајхајуп Комплет За Декорација На Божиќна Топка Црвена Зелена И Златна Божиќна Топка Отпорен На Кршење Украсен Украс Од Дрво Поставе

Орнаменти За Новогодишна Елка Хајхајуп Комплет За Декорација На Божиќна Топка Црвена Зелена И Златна Божиќна Топка Отпорен На

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

Украси За новогодишна Елка Комплет За Украсување Божиќни Топки Црвена Зелена И Златна Божиќна Топка Комплет За Украсување На Висечки Дрвја Големи Украсни Велигденски Јајцисодржи : 1x Божиќна Топка Широка Примена : Комплетот Божиќни Украси Е Идеален за Украсување Во Хотели, Ресторани, Деловни Згради, Забава, Свадба, Годишнина И Така Натаму. Може Да Направи Одличен Додаток На Вашата Божиќна И Празнична Декорација. Божиќна Декорација Отпорна На Кршење : Овие Украси Се Направени Од Подебели И Пластични За Да Обезбедат Одлични Перформанси Отпорни На Кршење. И За Вас И Рацете На Вашите Деца. Совршен Комплет Украси За Новогодишна Елка-Комплетот Е Разнишана Топка За Новогодишна Елка.Со Популарната Боја Зелена, Црвена, Златна. Идеална Големина На Украс : Совршена Декорација За Божиќ Trees.it Е Светло Дрво Украс Нема Да Тежат Надолу Гранките На Елка. Практична Употреба : Секој Сферичен Украс Е Опремен Со Одвојлив Кабел За Кука За Лесна Употреба. Со Висококвалитетна Боја на Површината, Не Е Лесно Да Исчезнат, Орнаменти Се Добри за Отворено Виси.

Спецификација

Избор на клиент