.

.

Оптимална исхрана чоколадо со натопени каснувања од протеини од цреша, 2. мл., Брои

Оптимална исхрана чоколадо со натопени каснувања од протеини од цреша, 2. мл., Брои

DEN 101.92
Залиха
Достапно за нарачка

20g Proteingluten free3 Индивидуални парчиња торта по пакувања4 пакувања по боксерско шлаг за закуска од протеини за да ги имате и вашата торта и протеини! Добијте го вашиот протеин со погодност за грабање и одете. Овие вкусно обложени каснувања имаат 20 грама протеини во центарот на шлаг торта и доаѓаат 3 парчиња на пакет за да помогнат во контролата на порцијата. Во секоја кутија има 4 пакувања за вкупно 12 парчиња торта. Уживајте во вашата торта и протеини исто така! Повеќе од 30 години, оптималната исхрана е доверлив партнер на спортисти и активни возрасни насекаде. Што и да работите напорно за да постигнете, ние имаме знаење, искуство и супериорен квалитет на исхраната за да ви помогнеме да станете подобра верзија на себе. Дозволете Optimum Nutrition да ви помогне да ги поттикнете целите на фитнесот и исхраната и да го живеете вашиот најдобар живот.

Спецификација

Избор на клиент