.

.

Омилик 65В АДАПТЕР За НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Полнач за Батерии компатибилен Со Acer Aspire 5536-5538-Кабел За Напојување

Омилик 65В АДАПТЕР За НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Полнач за Батерии компатибилен Со Acer Aspire 5536-5538-Кабел За Напојување

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

65w AC Адаптер Батерија Полнач компатибилен Со Acer Aspire 5536-5224 5538-1672 Кабел За Напојување【que SECURITY q : овие адаптери се направени со најквалитетни материјали.V-0 одделение пламен ретардант, ОВП, OCP, SCP Заштита (ОВП : Над Напон Излез Заштита. ОЦП : Над Тековната Излезна Заштита. СКП : Заштита На Излезот На Краток Спој).Повеќе безбедност од другите адаптер. 【+ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме потврдете ги спецификациите и големината на приклучокот пред да го купите!Ако не можете да бидете сигурни,ве молиме слободно. ПРОИЗВОД ЗА ЗАМЕНА : (Не-ОЕМ, но 100% Компатибилен)// Влезен Напон : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 100-240 V (СВЕТСКИ ВЛЕЗ НА НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА). Должина на кабелот : 4 стапки. 65w AC Адаптер Батерија Полнач компатибилен Со Acer Aspire 5536-5224 5538-1672 Кабел За Напојување.

Спецификација

Избор на клиент